Kendall, simpatike me fotot e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

16/04/2021 21:14

Me i fundit

Kendall, simpatike me fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

16/04/2021 21:14

Kendall Jenner ka treguar krahët e saj të tonifikuar derisa është shfaqur me një xhaketë të lëkurës gjatë një mbrëmje në LA

Ajo ka bërë emër nga emisioni i familjes së saj.

Tani, Kendall Jenner ka treguar trupin e saj të tonifikuar derisa është parë duke dalë për të darkuar në Los Angeles.

Supermodelja 25 vjeçare është dukur e bukur dhe klasike derisa edhe ka qenë e veshur me stil. /GazetaExpress/