Kaq të bukur se keni parë Melindën - Gazeta Express
string(34) "kaq-te-bukur-se-keni-pare-melinden"

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 23:02

Kaq të bukur se keni parë Melindën

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 23:02

Këngëtarja dhe reperja Melinda Ademi ka treguar asetet e saj në një fotosesion të fundit

Bukuroshja kosovare është parë e veshur me një fustan ngjyrë rozë e ku ajo i tregon asetet e saj.

Këngëtarja tregon fundshpinën e saj, teksa fustani është i hapur.

“Melinda FT”, ka shkruar ajo duke paralajmëruar kështu sigurisht ndonjë këngë të re të saj.

Kënga e saj e fundit “All Night” është njëra prej këngëve më të dëgjuara të saj dhe ajo ka më shumë së 9.6 milionë klikime. /GazetaExpress/