Kaia zgjedh detin, shfaqet në bikine në pushime të Krishtlindjeve - Gazeta Express
string(64) "kaia-zgjedh-detin-shfaqet-ne-bikine-ne-pushime-te-krishtlindjeve"

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 19:55

Kaia zgjedh detin, shfaqet në bikine në pushime të Krishtlindjeve

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 19:55

Kaia Gerber (20) është shfaqur me bikine portokalli derisa ajo ka kaluar Krishtlindjet në një pishinë në diellin e nxehtë të Cabos në San Lucas të Meksikës

Kaia Gerber ka treguar trupin e saj të mahnitshëm prej modele në bikine e ku është parë duke u relaksuar në një pishinë në Cabo të Meksikës gjatë Krishtlindjeve.

Vajza 20 vjeçare e supermodeles, Cindy Crawford (55) dhe e biznesmenit amerikan Rande Gerber (59) është dukur sensacionale në bikine portokalli.

Modelja ka zgjedhur që pushimet e dhjetorit t’i kaloj në diellin e fortë në resorin e famshëm meksikan. /GazetaExpress/