Jaçe edhe njëherë tregon gjoksin gjigant, elegante në fotot e fundit - Gazeta Express

Jaçe edhe njëherë tregon gjoksin gjigant, elegante në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

25/06/2021 2:06

Modelja dhe bukuroshja shqiptare Françeska Jaçe ka vazhduar me foto provokative në rrjetet sociale

Këtë ajo e ka bërë edhe sonte ku ka treguar këto asete në një set të ri fotografish.

Lexo Edhe:

Ajo duket e veshur me një fustan të shkurtër e ku tregon këmbët e saj seksi por që fustani po ashtu thekson gjoksin e saj.

Françeska në dorë mban edhe një gotë verë rozë derisa me anë të emotikonit tregon se po feston diçka, por që atë e lënë sekret për fansat e saj. /GazetaExpress/