Ja kush i futet në krevat Sarës, nuk është Bardhi - Gazeta Express
string(48) "ja-kush-i-futet-ne-krevat-sares-nuk-eshte-bardhi"

Yjet

Gazeta Express

14/03/2024 20:39

Ja kush i futet në krevat Sarës, nuk është Bardhi

Yjet

Gazeta Express

14/03/2024 20:39

Sara Gjordeni është një nga emrat me të lakuar në botën e showbizit kohës së fundit.

Ajo ka ndarë një foto ku shihet në shtrat më Megi Pojani.

Lexo Edhe:

“Guxo thuaji Megi Pojani qe ti nuk do te besh më intervista e te rrish ne krevat, dhe shihe te shfaqet nen jorgan me dy mikrofona” ishte shprehur Sara.

Kujtojmë se Sara dhe Bardhi po e shijojnë romancën e tyre pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania’.