Intervista e pazakontë e Ramës së “Kosheres”: TV është bërë si bixhozi, s’rri dot pa dalë… - Gazeta Express

Intervista e pazakontë e Ramës së “Kosheres”: TV është bërë si bixhozi, s’rri dot pa dalë…

Rozë

Gazeta Express

31/05/2021 15:07

Dhe këtë puntatë të fundit të ”Kosheres” nuk kishte si të mos trajtohej me pak nota humori situata politike në vendin tonë. Zgjedhjet dhe fitorja e PS-së përballë liderit demokrat, Bashës u diskutua në “Kadi Show” me të ftuar Ramën e “Kosheres”.

Megjithëse kreu i qeverisë nuk dëshiron të zhvillojë intervistë me moderatorin e emisionit, ai thotë se nuk rri dot pa dalë në TV. “Ça të bëj se më është bërë TV si puna e bixhozit, nuk rri dot pa dalë se më kruhet trupi.”, thotë ai.

Lexo Edhe: