Ilnisa vjen me një foto të ëmbël me vajzën - Gazeta Express
string(42) "ilnisa-vjen-me-nje-foto-te-embel-me-vajzen"

Ilnisa vjen me një foto të ëmbël me vajzën

Yjet

Gazeta Express

11/06/2024 19:50

Ilnisa Agolli është një prej ish-konkurrenteve të formatit “BBV3”, rrugëtimi i së cilës përfundoi kohë përpara finales.

Gjatë kohës që ajo ka qëndruar brenda në shtëpi, gjithmonë është dëgjuar të flasë për vajzën e saj, Anais.

Lexo Edhe:

Madje gjatë një spektakli, ajo erdhi dhe surprizoi Ilnisën së bashku me nënën e ish-banores në ambientet e shtëpisë.

Pas daljes nga shtëpia, Ilnisa nuk është parë të postojë shpesh me të voglën e saj deri pak momente më parë teksa ka ndarë një foto të ëmbël me ndjekësit teksa shfaqet pranë Anaisit.