“Hana” melankolike e Dren Abazit - Gazeta Express

“Hana” melankolike e Dren Abazit

Muzike

Gazeta Express

19/06/2021 14:46

Dren Abazi ka realizuar këngën e tij të radhës

Këngëtari Dren Abazi ka ardhur me një këngë  tepër interesante pak para fillimit verës!

Lexo Edhe:

Është kjo kënga Hana, të cilën Dreni e ka lansuar mbrëmë për publikun e tij, këngë e cila ka ardhur me videoklip.

Si gjithmonë edhe kjo këngë është krijuar me muzikë, tekst dhe orkestrim të Dren Abazit.  Si gjithmonë, kënga është e veçantë duke e bërë Drenin që ta ruajë atë origjinalitetin e tij në muzikë, origjinalitet që e dallon atë nga të tjerët. /GazetaExpress/