Gresa eliminohet nga BBVK 1 por kthehet përsëri në shtëpi - Gazeta Express
string(57) "gresa-eliminohet-nga-bbvk-1-por-kthehet-perseri-ne-shtepi"

Gresa eliminohet nga BBVK 1 por kthehet përsëri në shtëpi

TV/Film

Gazeta Express

28/01/2023 0:45

Publiku ka vendosur që banorja e cila duhet që menjëherë ta ndërpresë garën për çmimin prej 200 mijë eurosh është Gresa Hoti.

Dalja e Gresës është shoqëruar me lot, ndërsa më i mërzituri duket të jetë Andi.

Lexo Edhe:

Bashkë me Gresën, të nominuar këtë javë ishin edhe Mbresa, Xhuli dhe Stresi.

Por, ishte “Kutia e fatit” që i riktheu atë me lojë.

Pasi u eliminua, Gresa është rikthyer në shtëpi, pasi atë e ka shpëtuar “Kutia e fatit”.

Andi i cili ishte me lot në sy për eliminimin e saj, u gëzua shumë pasi mori lajmin për rikthimin e Gresës.

Ndryshe, të nominuar për këtë javë pos Gresës kanë qenë edhe Mbresa, Xhuli dhe Stresi.