Gresa dhe Andi kanë një mosmarrëveshje - Gazeta Express
string(38) "gresa-dhe-andi-kane-nje-mosmarreveshje"

TV/Film

Gazeta Express

30/12/2022 18:54

Gresa dhe Andi kanë një mosmarrëveshje

TV/Film

Gazeta Express

30/12/2022 18:54

Gresa dhe Andi janë “zënë” pak sot.

Modelja i tha Andit se disa ditë më parë i ka thënë se është pak manipuluese, por këtë e ka mohuar Andi.

Lexo Edhe:

Ai madje ka kërkuar nga Vëllai i Madh ta gjejë xhirimin e asaj dite për të cilën Gresa thotë se ai i tha manipuluese.

Ndiqni videon.