Gjiko shtrohet me urgjencë në Spitalin Amerikan – cila është diagnoza - Gazeta Express

Muzike

Gazeta Express

23/06/2021 19:52

Gjiko shtrohet me urgjencë në Spitalin Amerikan – cila është diagnoza

Muzike

Gazeta Express

23/06/2021 19:52

Gjiko është parë duke shkuar me urgjencë në Spitalin Amerikan gjatë ditës së sotme

Reperi Gjiko ka postuar një video në Instagram ku shihet në automabulancën e Spitalit Amerikan në Kosovë.

Lexo Edhe:

Pas kësaj ai dërgohet me urgjencë në emergjencën e këtij spitali derisa aty mbi kokë i qëndron një mjek ku e pyet për problemin e tij.

View this post on Instagram

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy)

Pas kësaj Gjiko i tregon atij se ka problem me “kukat e tij” por që del se fajtore për këtë është kënga e tij e re që do të lansohet më 25 qershor, pra këtë të premte dhe është një bashkëpunim i tij me këngëtarin Ermal Fejzullahu. /GazetaExpress/