GeasyMajk, dyshja e Babastars publikojnë këngën e parë nga albumi “Vaksina” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/12/2020 7:15

GeasyMajk, dyshja e Babastars publikojnë këngën e parë nga albumi “Vaksina”

Rozë

Gazeta Express

23/12/2020 7:15

Është publikuar kënga e parë e albumit të Geasyt dhe Majk.

Projekti i cili u publikua sonte quhet “Hajde te baba” dhe vjen i shoqëruar me videoklip.

Lexo Edhe:

Këngën e ka punuar Rzon dhe BigDeal Records.

Kjo është një nga këngët e albumit i cili titullohet “Vaksina”.