Gabby dhe të pasmet e saj të jashtëzakonshme - Gazeta Express

Gabby dhe të pasmet e saj të jashtëzakonshme

Rozë

Gazeta Express

22/06/2020 19:27

Gabby Allen është dukur e jashtëzakonshme në një fotosesion të ri ku tregon të pasmet në bikine

Ajo është fokusuar në karrierën në fitnes pas paraqitjes së saj në Love Island.

Sot ajo është dukur e jashëtzakonshme derisa tregon të pasmet në fotosesionin e ri në bikine.

Ylli i emisioneve reality është dukur rrezatuese me stilin e bikineve Bardot derisa ka treguar trupin e saj të tonifikuar. /GazetaExpress/