Fotot e fundit të Demi do ju lënë pa gjumë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

06/04/2020 22:41

Fotot e fundit të Demi do ju lënë pa gjumë

Rozë

Gazeta Express

06/04/2020 22:41

Demi Rose nuk ka të ndalur

Bukuroshen angleze nuk po e ndal as karantina dhe ajo po vazhdon të këtë paraqitje të nxehta në rrjetet sociale duke sjell foto seksi nga karantina.

Kështu ka bërë ajo edhe sonte ku ka postuar një foto tepër të nxehtë nga karantina.

Demi Rose ka treguar ditë më parë që është izoluar, por ajo vazhdimisht ka sjell foto nga pushimet e mëparshme.

Ajo ka thënë se ditët e karantinës po i kalon duke kënduar dhe vallëzuar por edhe duke lëxuar. /GazetaExpress/