Fjolla vazhdon me foto provokative, paralajmëron këngën e re - Gazeta Express
string(59) "fjolla-vazhdon-me-foto-provokative-paralajmeron-kengen-e-re"

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 21:41

Fjolla vazhdon me foto provokative, paralajmëron këngën e re

Yjet

Gazeta Express

27/12/2021 21:41

Këngëtarja Fjolla Morina ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale

Këngëtarja, e cila tregoi në një intervistë për T7 të gjithë ngjarjen dhe përjetimet që ajo ka pasur në paraburgim për një muaj në Kosovë, është shfaqur me një set të fotografive në fustan, derisa në një veshje tjetër ka paralajmëruar këngën e saj të re.

Ajo në një foto që ka postuar sonte shihet e shtrirë ku në krah ka reperin Blasta.

“Së shpejti Mexicana”, ka shkruar poshtë Fjolla duke paralajmëruar kështu duetin e saj me reperin e njohur.

Dje ajo kishte postuar një set fotosh me një fustan luksoz të bardh dhe të shndërritshëm, tepër luksoz derisa tregon këmbët e saj para aparatit. /GazetaExpress/