Fifi, papritur ia kris të qarit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

18/11/2021 23:04

Fifi, papritur ia kris të qarit

Yjet

Gazeta Express

18/11/2021 23:04

Donaldi ka treguar pasditen e sotme një plan që kishte bërë me Arjolën përpara disa netësh.

Ideja e tyre ishte që të trembnin banorët, gjë e cila nuk u vu kurrë në realitet.

Lexo Edhe:

Një makth që pa Arjola atë natë ishte ajo e cila e pengoi realizimin e planit të vërtetë.

Teksa po dëgjonte shpjegimin e Donaldit ishte Fifi ajo e cila është revoltuar.

Ajo e mërzitur dhe e përlotur është shprehur se nëse ai plan do të finalizohej ajo nuk do mund të flinte dot e qetë.

‘’Ne i kemi treguar problemet tona, nëse ajo do të bëhej unë nuk do të flija dot’’,- tha Fifi teksa u largua duke shpërthyer në lot.