Festa, si çokollatë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

25/06/2021 1:08

Festa, si çokollatë

Yjet

Gazeta Express

25/06/2021 1:08

Moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Festa Qoqaj vazhdon të tregojë linjat e saj seksi

E njohur si njëra prej bukurosheve të televizionit por edhe si një influencere e rrjeteve sociale, Festa Qoqaj di të godet me foto çdo natë.

Lexo Edhe:

Këtë e ka bërë ajo edhe mbrëmjen e së enjtes ku ka treguar asetet e saj.

Duket se Festa ka marrë ngjyrë mjaftueshëm dhe kjo shihet edhe në fotot që ajo ka postuar.

Kujtojmë se emisioni Express Rozë, ku moderon Festa, do të shfaqet të premten në ora 18:00 në T7. /GazetaExpress/