“Fejohet” Kiara me Luizin - Gazeta Express
string(23) "fejohet-kiara-me-luizin"

“Fejohet” Kiara me Luizin

Yjet

Gazeta Express

27/01/2023 19:09

Nuk kanë të ndalur lojërat në Big Brother VIP Albania 2

Pas maestro u hodh në pishinë pas debatit që pati me Luizin, bëri që një zarf i zi të shkojë në drejtim të shtëpisë së Big Brother.

Lexo Edhe:

Dënimi ishte që banorët nuk do të mund të flasin deri sa të fillojë spektakli i tyre në ora 21:00.

Por, kreativiteti i Luizit nuk ndaloi këtu pasi që ai vazhdoi të bënte gjeste interesante me Kiarën.

Fillimisht ai shkon të krevati saj dhe e përqafon në qafë dhe vende të tjera por ajo nuk e lejon që ta puth në buzë.

Pas kësaj, Olta dhe Maestro heqin unazat e tyre të fejesës.

Luizi ja jep unazën Kiarës duke ja vënë në gisht derisa edhe Kiara ia vënë atij në gisht por kur afrohen për t’u përqafuar Kiara e puth atë në faqe. /GazetaExpress/