Ermali sjell “Shqiptaren” me Luarin - Gazeta Express

Muzike

Gazeta Express

15/06/2021 19:59

Ermali sjell “Shqiptaren” me Luarin

Muzike

Gazeta Express

15/06/2021 19:59

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka lansuar bashkëpunimin e tij me këngëtaren Luar

“Shqiptare” është kënga më e re e Ermal Fejzullahut me këngëtaren Luar, e cila është një këngë që i paraprin këngëve të reja për këtë verë.

Lexo Edhe:

Kënga është punuar nga Mixey që ka bërë produksionin e këngës si dhe muzikën në bashkëpunim me Apollon, derisa vijën melodike e ka punuar Luar.

Kënga është dhënë premier sot në ora 18:00. /GazetaExpress/