Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë - Gazeta Express
string(57) "emocionohet-xhuli-befasohet-nga-familja-e-saj-ne-finlande"

Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë

TV/Film

Gazeta Express

17/03/2023 23:15

Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të madhe në vend nga familja e saj.

Ajo nga miqtë, shoqëria dhe familja në Finlandë ka marrë një videomesazh, duke i dëshiruar fitore.

Lexo Edhe:

Xhuli, mbështetëse në atë video e pati edhe këngëtaren Big Mama, e cila këndoi për banoren.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.