Ekskluzive: Don Xhoni kapet mat me Era Istrefin - Gazeta Express
string(46) "ekskluzive-don-xhoni-kapet-mat-me-era-istrefin"

Yjet

Gazeta Express

08/09/2022 21:27

Ekskluzive: Don Xhoni kapet mat me Era Istrefin

Yjet

Gazeta Express

08/09/2022 21:27

Reperi Don Xhoni dhe këngëtarja Era Istrefi janë parë bashkë në një video

Në një video që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, dyshja e këngëtarëve kosovarë, të cilët janë të njohur për hitet e tyre janë xhiruar në një mbrëmje dhe ku shihen pas një veture duke u përqafuar.

Lexo Edhe:

Don Xhoni deri para disa kohe ishte në lidhje me një modele ruse, por tani ai është single.

Në anën tjetër, Era Istrefi ka qenë hermetike sa i përket jetës personale këto vite.

Kujtojmë që dyshja nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram. /GazetaExpress/

Këtu mund ta shikoni videon…