Edona Llalloshi publikon “5 minuta” - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

11/12/2020 17:53

Edona Llalloshi publikon “5 minuta”

Rozë

Gazeta Express

11/12/2020 17:53

Edona Llalloshi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja e njohur, njëra nga më të dashurat e publikut shqiptar prej dekadash, solli këngën e titulluar “5 minuta”, të cilën e ka realizuar edhe me video.

Lexo Edhe:

Me fustan të bardhë, Edona shfaqet në klipin e këngës e kuruar si gjithmonë në çdo detaj.

“5 minuta” është krijim i Ilir Beranit dhe vjen në interpretimin e mrekullueshëm të Edonës si dhuratë për fansat e saj për festat e fundvitit.