E ultë, fansat e Oltës duket se po “blejnë” like për ta bërë atë më të pëlqyerën - Gazeta Express
string(77) "e-ulte-fansat-e-oltes-duket-se-po-blejne-like-per-ta-bere-ate-me-te-pelqyeren"

E ultë, fansat e Oltës duket se po “blejnë” like për ta bërë atë më të pëlqyerën

TV/Film

Gazeta Express

27/01/2023 23:07

Big Brother Albania VIP ka mbajtur sonte një audicion në shtëpi të cilin emision e ka moderuar Kiara Tito

Në momentin kur videot u shkarkuan, performanca e Oltës nuk ishte fare e pëlqyer kur ajo u shkarkua në faqen e Instagramit në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Për një moment ajo nga më shumë 2000 pëlqime kaloi në më shumë së 165 mijë pëlqime.

Pavarësisht kësaj nëse matet me klikime, video e Oltës nuk ka marrë më shumë së 274 mijë shikime.

Kujtojmë që Luizit i janë rritur edhe më shumë shikimet dhe klikimet në video.

Gazeta Express pasi që ka bërë një shikim të atyre që kanë bërë like në videon e Oltës ka parë që shumica e pëlqimeve kanë ardhura nga llogari që nuk kanë emra të shqiptarëve në të por emra të huaj.

Kujtojmë se personat që kanë marrë më së shumti like të vërtetë janë Luisi, Efi dhe Kiara. /GazetaExpress/