E lanë të priste 20 orë në aeroport, reagon bukuroshja 57 vjeçare - Gazeta Express
string(64) "e-lane-te-priste-20-ore-ne-aeroport-reagon-bukuroshja-57-vjecare"

Yjet

Gazeta Express

20/12/2022 20:02

E lanë të priste 20 orë në aeroport, reagon bukuroshja 57 vjeçare

Yjet

Gazeta Express

20/12/2022 20:02

57 vjeçarja, Elizabeth Hurley ka kritikuar British Airways pasi që ajo mbeti në Antigua “pa ushqim dhe ujë” ku udhëtimi ishte shtyrë për 20 orë

Elizabeth Hurley ka shprehur zemërimin e saj në British Airways të martën pasi që kishte mbetur në Antigua duke pritur më shumë së 20 orë për shkak të një gabimi teknik.

Lexo Edhe:

Klientët e dëshpëruar dëshironin që të ktheheshin në shtëpi për Krishtlindje – e këtu ishte aktorja Elizabeth – mbetën të bllokuar pasi që shumë avionë nga Shtetet e Bashkuara dhe Karaibet – që do të udhëtonin drejt aeroporteve “Heathrow” në Londër dhe Gatwick, u ndaluan para se të niseshin të hënën në mbrëmje.

Elizabeth (57), e cila jeton në Herefordshire, i tha fansave të saj së asaj i është dashur të pres 20 orë për të fluturuar dhe së ajo kishte mbetur “pa ushqim, ujë apo hotel”. /GazetaExpress/