E konfirmon Sara: Bashkë me Bardhin presin fëmijën e parë - Gazeta Express
string(56) "e-konfirmon-sara-bashke-me-bardhin-presin-femijen-e-pare"

E konfirmon Sara: Bashkë me Bardhin presin fëmijën e parë

Yjet

Gazeta Express

18/04/2024 22:47

Sara Gjordeni dhe Bardhi, dy ish-banorë të formatit më të ndjekur të ‘BBV3’, krijuan një romancë brenda asaj shtëpie.

Pas përjashtimit të Sarës nga formati dhe pas daljes së papritur të Bardhit nga shtëpia, dyshja nisi të bashketojë me njëri-tjetrin.

Lexo Edhe:

Dhe pse shumica kishin dyshime rreth marrëdhënies së tyre, çdo gjë është hedhur poshtë pas lajmit të ëmbël që çifti ka ndarë mbrëmjen e sotme.

View this post on Instagram

A post shared by Sara Nikol Gjordeni (@saragjordeni)

“Dritë, mami dhe babi shpresojnë që për ty të jenë shembulli më i mirë se dashuria e fortë nuk pyet për asnjë lloj sfide!”- shkruan Sara përbri një videoje të postuar nga vetë ajo në llogarinë personale të Instagramit, teksa konfirmon se është në pritje të ëmbël. Sara dhe Bardhi së shpejti prindër! 🥰