E jashtëzakonshmja Dua në koncertin e saj në Milan - Gazeta Express
string(50) "e-jashtezakonshmja-dua-ne-koncertin-e-saj-ne-milan"

E jashtëzakonshmja Dua në koncertin e saj në Milan

Muzike

Gazeta Express

26/05/2022 23:33

Dua Lipa ka treguar asetet e saj të jashtëzakonshme në një fund të Versace teksa ka pozuar në prapaskenë dhe gjatë koncertit të saj në Milan

Ajo është e njohur për paraqitjet seksi në rrjetet sociale.

Dua Lipa edhe njëherë ka treguar trupin e saj sensacional teksa është parë në prapaskenë të koncertit të saj në Milan, teksa fotot i ka shpërndarë në Instagram.

Këngëtarja kosovare, 26 vjeçare është shfaqur në Versace teksa ka parë të veshur një minifund teksa ka qenë e ulur në një divan me ngjyra të arit. /GazetaExpress/