Drenusha Latifi uron 8 Marsin, thotë që dhunën ta shndërrojnë në dashuri - Gazeta Express
string(71) "drenusha-latifi-uron-8-marsin-thote-qe-dhunen-ta-shnderrojne-ne-dashuri"

Drenusha Latifi uron 8 Marsin, thotë që dhunën ta shndërrojnë në dashuri

Yjet

Gazeta Express

08/03/2024 20:59

Ish-missi i Kosovës, Drenusha Latifi ka uruar 8 Marsin në mënyrë pak më ndryshe.

Ajo ka bërë thirrje kundër dhunës ndaj gruas, e këtë dhunë ta shndërrojnë në dashuri, njofton Klankosova.tv.

Lexo Edhe:

“Dhuna ndaj gruas është një shfaqje e dobësisë, jo e fuqisë, andaj zëvendëso dhunën me dashuri, respekto jetën dhe integritetin e gruas”, shprehet Latifi.

Kohëve të fundit këngëtarja ka zbuluar se ka qenë vet e dhunuar nga ish-bashkëshorti i saj.