Dorina, më provokative së kurrë në fotot e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

15/11/2021 23:12

Dorina, më provokative së kurrë në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

15/11/2021 23:12

Modelja dhe bukuroshja shqiptare, Dorina Gegiçi është paraqitur më provokative së kurrë në fotot e saj të fundit

Bukuroshja shqiptare është parë me një veshje provokative të zezë!

Lexo Edhe:

“Qyteti i dritave”, ka shkruar ajo, derisa nuk ka potencuar se në cilin qytet është.

Modelja, e cila është njëra ndër të paktat shqiptare që ka defiluar në pistë edhe për firma të mëdha mode, ka pasur të veshur një palë pantallona të shkurtë të zi dhe një gjysmë bluzë të zezë, duke e ekspozuar kështu belin e saj.

Edhe në këtë rast Dorina nuk ka harruar që të tregojë asetet e saj seksi para kamerës. /GazetaExpress/