Demi Rose tregon gjoksin e saj gjigant në fotot e fundit - Gazeta Express

Demi Rose tregon gjoksin e saj gjigant në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

23/08/2021 20:19

Demi Rose ka treguar asetet e saj seksi në një seri të fotografive që i ka bërë gjatë një fotosesioni në Kroaci, derisa është bërë edhe fytyrë e faqes OnlyFans.

Demi Rose ka ngritur temperaturat derisa ka bërë një fotosesion me bikine të vogla, kurse ka shpalosur bashkëpunimin e saj me foto seksi me kompaninë “PrettyLittleThing”.

Lexo Edhe:

Modelja (26) ka ndezur fansat e saj përsëri derisa ajo ka treguar disa foto që ka bërë në prapëskenë për koleksionin e ri “PrettyLittleThing’s” Kroaci.

Roli i saj është si ambasadore globale e kësaj shtëpie të modës derisa ajo po përballet edhe me ndalesa të fotove nga OnlyFans, ku kjo platformë e rrjeteve sociale ia ka bërë bllok përmbajtjes seksuale të fotove dhe videove eksplicite të saj. /GazetaExpress/