Demi Rose, prapë nuk i lënë asgjë imagjinatës - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

06/08/2021 23:28

Demi Rose, prapë nuk i lënë asgjë imagjinatës

Yjet

Gazeta Express

06/08/2021 23:28

Demi Rose i ka lënë shumë pak vend imagjinatës derisa ajo ka treguar asetet e saj në një fustan të hapur që është pjesë e linjës së saj të modës

Emrin ajo e bëri falë rrjeteve sociale dhe selfieve të saj të nxehta.

Lexo Edhe:

Demi Rose është dukur e jashtëzakonshme edhe në lansimin e linjë Zuma me PrettyLittleThing në Londër.

Modelja e kolme, ka treguar të pasmet dhe gjoksin e saj duke i lënë shumë pak vend imagjinatës. /GazetaExpress/