Demi nuk ngutet për t’i hequr kilogramët e tepërt - Gazeta Express
string(48) "demi-nuk-ngutet-per-ti-hequr-kilogramet-e-tepert"

Yjet

Gazeta Express

11/05/2022 22:36

Demi nuk ngutet për t’i hequr kilogramët e tepërt

Yjet

Gazeta Express

11/05/2022 22:36

“Jam komfort edhe nëse ha shumë”, ka thënë Demi Hones teksa ka treguar se ajo “nuk ngutet” për të humbur peshë pasi është trajtuar nga kanceri në tiroide si dhe po përpiqet të adaptohet me jetën pas sëmundjes

Demi Jones ka treguar se ajo “nuk ngutet” për të humbur peshë pasi që është në mes të trajtimit për kancerin e tiroidëve.

Lexo Edhe:

Ish ylli i Love Island (23) është diagnostifikuar me këtë sëmundje vitin e kaluar dhe i ishte shtruar operimit për ta larguar gungën kancerogjene në dhjetor.

Demi ka folur për këtë dhe ka thënë se nuk e ka në plan që të mbajë dietë dhe se “ajo është komfort” në atë që e hanë, sidomos gjatë trajtimit të saj nga sëmundja. /GazetaExpress/