Dafina nuk po ndalet, me dukjen e re shumë ekstravagante lajmëron projektin e ri - Gazeta Express

Dafina nuk po ndalet, me dukjen e re shumë ekstravagante lajmëron projektin e ri

Rozë

Gazeta Express

28/02/2020 11:29

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shumë aktive me projekte të reja muzikore, të cilat priten shumë mirë nga fansat e saj.

Me anë të një videoje, ajo paralajmëroi projektin e ri, por nuk ka preferuar të japë më shumë detaje.

E veshur në blu dhe e grimuar, Dafina dukej atraktive, teksa njofton që shumë shpejt vjen me të reja.

Kujtojmë se “Merri krejt” titullohet projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri, i cili grumbulloi mbi 1 milion klikime.

Dafina Zeqiri – Merri Krejt