Çka po lajmëron me këtë foto Kreshniku për Dafinën? - Gazeta Express
string(50) "cka-po-lajmeron-me-kete-foto-kreshniku-per-dafinen"

Yjet

Gazeta Express

24/06/2024 23:24

Çka po lajmëron me këtë foto Kreshniku për Dafinën?

Yjet

Gazeta Express

24/06/2024 23:24

Ka disa ditë që këngëtarja Dafina Zeqiri është duke u përfolur për një shtatzëni të mundshme me partnerin e saj Kreshnik Gjergji

E thashethemeve për një shtatzëni të mundshme të ikonës së muzikës pop në Kosovë, Dafina Zeqirin kanë vazhduar me një postim që e ka bërë partneri i saj.

Lexo Edhe:

Në një instaStory të postuar sot në profilin e tij privat, Kreshniku ka bërë disa emotikona që kanë zgjuar edhe më shumë këto thashetheme.

Në foto ai ka vendosur edhe disa emotikonë të shtatzënisë, duke “konfirmuar” kështu ndoshta thashethemet që tashmë janë duke qarkulluar që disa ditë nëpër mediat e Kosovës dhe Shqipërisë. /GazetaExpress/