Christine foto me bikine pas pushimeve të saj në Kretë - Gazeta Express
string(54) "christine-foto-me-bikine-pas-pushimeve-te-saj-ne-krete"

Yjet

Gazeta Express

25/10/2022 19:44

Christine foto me bikine pas pushimeve të saj në Kretë

Yjet

Gazeta Express

25/10/2022 19:44

Christine McGuiness, e cila është e pandashme nga shoqja e saj Chelcee Grimes e ku ato kaluan një pushim sekret së bashku në Kretë pas ndarjes së saj nga burri Paddy

Christine McGuiness raportohet se ka filluar një lidhje romantike me shoqen e saj Chelcee Grimes, pasi që ato janë parë të pandashme kohëve të fundit dhe kaluar pushime sekrete në Kretë të Greqisë.

Lexo Edhe:

Çifti janë bërë shoqe në fillim të këtij viti pasi që garuan në serinë e emisioneve të ITV, “The Games” dhe të dyja janë parë duke bërë foto në bikine gjatë këtyre pushimeve.

Chelcee po ashtu është parë se e mbështet shumë nënën e tre fëmijëve, Christine, e cila u nda nga burri i saj Paddy në fillim të këtij viti. /GazetaExpress/