Chloe rrit temperaturat në Instagram - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/11/2021 20:52

Chloe rrit temperaturat në Instagram

Yjet

Gazeta Express

23/11/2021 20:52

Ylli i Geordie Shore, Chloe Ferry ka ngritur temperaturat në Instagram ku ka treguar gjoksin e saj seksi

“Kur me pëlqen të zhvishem”, ka thënë Chloe Ferri derisa shfaqet e nxehtë.

Lexo Edhe:

Ajo njihet për fotot provokative që i poston në rrjetet sociale dhe kështu ka vepruar edhe këtë të martë,

Bukuroshja 26 vjeçare është shfaqur pa jelek.

Ajo ka pasur të veshur një palë pantallona serioze dhe taka të larta. /GazetaExpress/