Çfarë thotë Armina për fëmijët e Shkëlzenit - Gazeta Express
string(43) "cfare-thote-armina-per-femijet-e-shkelzenit"

Çfarë thotë Armina për fëmijët e Shkëlzenit

Yjet

Gazeta Express

09/06/2022 20:02

Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministrit, Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, janë në një lidhje dashurie prej disa vitesh.

Blogerja flet herë pas here për raportin e tyre, megjithatë siç thotë dhe vetë, fëmijëve të partnerit te saj nga një martesë e mëparshme, nuk i bëhet dot nënë.

Lexo Edhe:

Së fundmi, Armina u shpreh se i ka njohur që të vegjël e se nuk pretendon që të mamaja e tyre.

‘Unë i kam njohur 9-vjeç… jo absolutisht, nuk pretendoj më shumë, madje kam marrëdhënie shoqërore me të, i jap këshilla, bëjmë qef. S’mund t’i bëhem mama, se mamanë e kanë, absolutisht.’, tha ajo.

Kujtojmë që Armina dhe Shkëlzeni pritet që këtë vit të bëjnë një dasmë madhështore. Për shkak të pandemisë, ata e kanë shtyrë në kohë./abcnews.al/