Cavallari pozon "nxehtë" në bikine - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 20:29

Cavallari pozon “nxehtë” në bikine

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 20:29

Kristin Cavallari ka pozuar në bikine të bardh në Meksikë me familjesn e saj…derisa ka treguar se cila është dieta e saj dhe sa shpesh bën ajo stërvitje

Kristin Cavallari është në Meksikë bashkë me tre fëmijët e saj.

Lexo Edhe:

Ylli ka shpërndarë disa imazhe nga pushimet e saj në rrjetet sociale. Dizajnerja e bizhuterive është e njohur edhe për asetet e saj seksi.

Ylli është paraqitur me bikine të bardha derisa është parë duke shëtitur në një plazh të virgjër. Bukuroshja bionde është dukur në formë derisa ajo ka treguar se bën stërvitje 45 minuta në ditë.

“Ushtrojë me pesha dhe bëj ushtrime vrapi. Po ashtu bëj joga të nxehtë njëherë në javë…më pëlqen”, ka thënë ajo për UsËeekly. /GazetaExpress/