“Ça bone” “poppin” në mesnatë nga Ledri, Gjiko e Lumi - Gazeta Express
string(48) "ca-bone-poppin-ne-mesnate-nga-ledri-gjiko-e-lumi"

Muzike

Gazeta Express

07/10/2021 1:00

“Ça bone” “poppin” në mesnatë nga Ledri, Gjiko e Lumi

Muzike

Gazeta Express

07/10/2021 1:00

Ledri Vula ka sjellë bashkë me Gjikon dhe Lumin B këngën “Ça bone”

Ledri Vula ka sjellë me stil shqip këngën e Jack Harlow “Whats Poppin” me titull Ça bone bashkë me Lumin B dhe Gjikon.

Lexo Edhe:

Kënga është lansuar në orën 23:59 në kanalin e Ledrit në Youtube derisa tekstin e saj e ka shkruar Ledri Vula, Lumi B dhe Gjiko.

Kjo këngë nga Ledri vjen pas një kohe kur ai pati një sërë koncertesh në Shqipëri dhe në Zvicër dhe vende të tjera të Europës. /GazetaExpress/