Butrinti po sjell hitin e verës - Gazeta Express

Butrinti po sjell hitin e verës

Rozë

Gazeta Express

24/06/2020 21:17

Këngëtari Butrint Imeri ka paralajmëruar një këngë te re këto ditë në rrjetet sociale, derisa pjesë të saj ka publikuar në Instagram.

Pas “Bella”, “M’ke rrejt”, “Xhanëm” dhe disa hiteve tjera, këto ditë Butrint Imeri ka paralajmëruar këngën e tij më të re, me titull “Si përpara”.  

Në burim i afërt më këngëtarin i ka thënë Gazetës Express se kënga e re e Butrintit është një këngë tipike verore por ajo do të këtë edhe befasi.

“Befasi do të jetë videoklipi por edhe zhanri ndryshe i këngës se re”, ka thënë ky burim.

Ndryshe, Butrinti në nëj video që ka lansuar në rrjetet sociale para dy dite shihet në një vend bregdetarë buzë një pishine ku e këndon këngën e tij të re, “Si përpara”. /GazetaExpress/