Butrinti e Kida “e djegin” Luzernin - Gazeta Express

Muzike

Gazeta Express

06/07/2021 18:58

Butrinti e Kida “e djegin” Luzernin

Muzike

Gazeta Express

06/07/2021 18:58

Këngëtari Butrint Imeri dhe Kida kanë mbajtur javën e kaluar në Zurich

“Dale” quhet kënga më e re e Butrint Imerit, Kidës dhe Ledrit e që duket se tashmë ajo ka marrë zemrat e shumicës së fansave në tërë Europën.

Lexo Edhe:

Së është kështu është parë në këtë koncert ku janë shfaqur Kida dhe Butrinti dhe kanë nxehur atmosferën atje.

Dyshja janë parë mjaftë të lumtur derisa publiku këndonte këngën “Dale” dhe hitet e tjera të Butrintit dhe Kidës.

Kujtojmë se “Dale” është lansuar para tri dite dhe tani ka më shumë se 5.7 milionë klikime. /GazetaExpress/