Butrinti 1.5 milion klikime pa i bërë 24 orë, i pari në Gjermani - Gazeta Express
string(63) "butrinti-1-5-milion-klikime-pa-i-bere-24-ore-i-pari-ne-gjermani"

Muzike

Gazeta Express

01/10/2021 20:04

Butrinti 1.5 milion klikime pa i bërë 24 orë, i pari në Gjermani

Muzike

Gazeta Express

01/10/2021 20:04

Këngëtari Butrint Imeri lansoi para 20 orëve këngën “Kuku”, një këngë që është shndërruar në hit shumë shpejt

1.5 milionë klikime janë deri me tani pa u bërë 24 orë, derisa kënga ka arritur që të jetë në mesin e këngëve më të “popullarizuar” për momentin në youtube në Gjermani.

Lexo Edhe:

Këtë e tregojnë shumë edhe komentet në gjermanisht që janë bërë të kënga.

Kënga është dhënë mbrëmë premierë në orën 23:59 dhe është një baladë që ka bërë boom nëpër rrjetet sociale që nga lansimi i saj. /GazetaExpress/