“Bust në New York”, Rama i “Kosheres”: Sali Berisha ta shikojë dhe të bëjë foto - Gazeta Express

“Bust në New York”, Rama i “Kosheres”: Sali Berisha ta shikojë dhe të bëjë foto

Rozë

Gazeta Express

15/06/2021 14:01

Aktorët e spektaklit të humorit “Kosherja” u ndalën mbrëmjen e fundit tek vizita e kreut të qeverisë në Budapest.

Rama, që interpretohet nga aktori Denis Kurushi shprehu dëshirën për të patur një bust në New York.

Lexo Edhe:

Por nuk kurseu dhe ironinë me ish kryeministrin Sali Berisha, që u shpall pak kohë më parë non grata nga Shtetet e Bashkuara. “Një bust për në New York, që të shkojë Berisha dhe të bëjë foto.”, tha Rama i Kosheres.