Billie Faiers dhe Ferne McCann, po argëtohen pa masë në Maldive - Gazeta Express
string(62) "billie-faiers-dhe-ferne-mccann-po-argetohen-pa-mase-ne-maldive"

Yjet

Gazeta Express

30/12/2021 20:43

Billie Faiers dhe Ferne McCann, po argëtohen pa masë në Maldive

Yjet

Gazeta Express

30/12/2021 20:43

Billie Faiers dhe Ferne McCann kanë treguar se ende mbesin “princesha të arta” derisa kanë treguar trupat e tyre seksi në bikine

Të dyja janë duke pushuar në Maldive derisa kanë treguar foto nga udhëtimi i tyre në rrjetet sociale.

Dy shoqet, Billie Faiers dhe Ferne McCann kanë treguar trupat e tyre për pushime të fundvitit në fotot që kanë postuar në Instagram.

Ylli i “Mummy Diaries”, Billie (31) ka treguar trupin e saj në bikine të verdha derisa është shfaqur rrezatuese me trupin e saj. /GazetaExpress/