Befason Shyhrete Behluli, po sjell bashkëpunim me këngëtarin e njohur turk - Gazeta Express

Gazeta Express

08/09/2020 18:19

Befason Shyhrete Behluli, po sjell bashkëpunim me këngëtarin e njohur turk

Gazeta Express

08/09/2020 18:19

Shyhrete Behluli së shpejti sjellë një bashkëpunim me artistin e njohur turk.

Lajmi u bë i ditur në rrjete sociale nga Engjëllusha, Shyhretja dhe vet këngëtari turk.

Artistja shqiptare po qëndron në Turqi duke realizuar këngën e cila me gjasë lansohet shpejtë.

Nuk ka ende detaje të tjera rreth këtij dueti të parë mes Shyhrete Behlulit dhe Sinan Akçil i cili numëron mbi 1.7 milionë ndjekës në Instagram./Prive.al