Beatrix përsëri mahnit me bikine, ekspozon belin e saj të hollë - Gazeta Express

Beatrix përsëri mahnit me bikine, ekspozon belin e saj të hollë

Yjet

Gazeta Express

05/08/2021 2:26

Bukuroshja dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj po vazhdon me foto nëpër rrjetet sociale

Ajo është njëra prej influencierëve më të njohura të Instagramit.

Lexo Edhe:

Fotot e saj marrin mijëra pëlqime derisa ajo vazhdon të postojë foto seksi në rrjetet sociale.

Kësaj radhe bukuroshja ka zgjedhur që të tregojë asetet e saj në bikine të bardha.

“E lirë porsi oqeani”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive. /GazetaExçress/