Arta thjesht po shkëlqen në fotot e fundit - Gazeta Express
string(42) "arta-thjesht-po-shkelqen-ne-fotot-e-fundit"

Arta thjesht po shkëlqen në fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 22:31

Arta Elezaj ka postuar një set fotografish në Instagram, të cilat e kanë ndezur rrjetin

Ajo është njëra prej bukurosheve të Kosovës e cila famën e mori fillimisht si aktore dhe mandej si modele.

Lexo Edhe:

Arta Elezaj është paraqitur tepër seksi në një fotosesion të fundit të fotografive të cilat i ka postuar në Instagram.

Bukuroshja nga Klina ka pasur të veshur pantallona të shkurtër dhe një korset të brendshëm e ku bënte poza joshëse para aparatit.

“Rrezet e diellit kurrë nuk zhduken”, ka shkruar ajo figuratisht poshtë fotografive. /GazetaExpress/