Arta Nitaj shkëlqen në fustanin e kuq - Gazeta Express
string(37) "arta-nitaj-shkelqen-ne-fustanin-e-kuq"

Yjet

Gazeta Express

01/09/2022 1:23

Arta Nitaj shkëlqen në fustanin e kuq

Yjet

Gazeta Express

01/09/2022 1:23

Modelja dhe aktorja kosovare edhe një herë ka treguar pse është njëra prej modeleve më të kërkuara në treg sot për sot

Arta Nitaj është shfaqur me një fotosesion me një fustan të kuq, ku ka treguar format e saj.

Lexo Edhe:

Bukuroshja e ka bërë këtë fotosesion për njërin prej kompanive të mëdha të modës.

Fustani është i hapur në bel duke theksuar kështu asetet e modelës, teksa ajo e ka shoqëruar atë edhe me aksesorë syze. /GazetaExpress/