Arta Nitaj, “mbrëmje romantike” buzë një pishine - Gazeta Express
string(45) "arta-nitaj-mbremje-romantike-buze-nje-pishine"

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 23:17

Arta Nitaj, “mbrëmje romantike” buzë një pishine

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 23:17

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është paraqitur buzë një pishine me foto provokative

Arta Nitaj vazhdon të jetë njëra prej modeleve më të përfolura kosovare.

Lexo Edhe:

Bukuroshja shihet vazhdimisht në udhëtime të shtrenjta dhe luksoze teksa realizon edhe fotosesione të ndryshme.

Sonte ajo është shfaqur buzë një pishine e veshur me një fustan të shkurtër, atlete dhe një bluzë të shkurtër që veçon belin e saj të hollë dhe trupin e saj të tonifikuar.

Teksa bën foto ajo në këtë mbrëmje që duket romantike është e shoqëruar me shoqen e saj, bukuroshen tjetër kosovare, Stina Bojkaj. /GazetaExpress/