Arta mahnit me paraqitjen e fundit - Gazeta Express
string(34) "arta-mahnit-me-paraqitjen-e-fundit"

Arta mahnit me paraqitjen e fundit

Yjet

Gazeta Express

20/09/2022 20:49

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është shfaqur shumë e nxehtë në disa foto që ka postuar në rrjetet sociale

Arta, e cila mbrëmë është paraqitur në “Dance With Me” mbrëmë, një ndër paraqitjet e rralla të saj – është shfaqur me një veshje të zeze.

Pantollonat e saj janë të lëkurës dhe të ngushtë për trup ndërkaq lart ajo ka të vënë vetëm jelek, duke ekspozuar kështu gjoksin dhe belin e saj.

Kujtojmë së Arta është njëra prej modeleve më të njohura të Instagramit nga Kosova dhe ka më shumë së 333 mijë ndjekës. /GazetaExpress/