Ardi dhe Mirdoni tregojnë pikëpamjet e tyre: Si nisi përplasja mes Shqipes dhe Ganiut - Gazeta Express
string(84) "ardi-dhe-mirdoni-tregojne-pikepamjet-e-tyre-si-nisi-perplasja-mes-shqipes-dhe-ganiut"

Ardi dhe Mirdoni tregojnë pikëpamjet e tyre: Si nisi përplasja mes Shqipes dhe Ganiut

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 22:10

Ardi dhe Mirdoni kanë treguar pikëpamjet e tyre për situatën e krijuar mes Ganiut dhe Shqipes.

Ardi ka thënë se “provokimet janë pjesë e Big Brother edhe nuk duhet dikush me u godit pse e provokon, mendoj që ke pa qëllim me u godit”.

Lexo Edhe:

Ndërsa Mirdoni ka thënë se “Gania ka tentu me mbulu situatën që ndodhi mbrëmë pas darkës të nominuarve”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.